Fun & Video

Momenti tragjik, i ngec dora tek dera e trenit, ndërsa ai fillon të ecë (Video)

Autori: Gazeta inFokus 16:56 | 16 May 2017
Videoja tregon momentin kur një person i ka ngecur dora tek dera e trenit, i cili niset duke e tërhequr atë pas.

Edhe pas të bërtiturave të shumta të qytetarëve të tjerë që ndodheshin në stacion dhe po shikonin ngjarjen, treni nuk ndaloi.

Por fatmirësisht, personit të cilit i kishte ngecur dora tek dera e trenit e tërheq dorën me forcë.

Video është filmuar në një stacion në Changzhou, provincën e Kinës lindore.

Etiketa:
Marsi sjellë Magjinë në ETC

Të tjera