Fun & Video

Moment shokues, një punonjës në stacionin e trenit shpëton gruan nga vetëvrasja (Foto/Video)

Autori: Gazeta inFokus 19:42 | 12 May 2017
Pamjet nga kamerat e sigurisë tregojnë kur një punonjës në stacionin e trenit e shpëton një grua e cila kërkonte të dilte para trenit

Burri e pa gruan që po dëshironte të dilte para trenit për të bërë vetëvrasje dhe ai me nxitim vrapon drejt saj dhe e kap atë.

Gjatë rrëzimit shihet që punonjësi e ka goditur dyshemenë me kokën e tij dhe është raportuar se ka pësuar një lëndim të lehtë.

Sipas njoftimeve gruaja ishte studente e kolegjit dhe po përpiqej të bënte vetëvrasje.

Etiketa:
Vip Card e Petrol Company ofron tri herë zbritje

Të tjera