Fun & Video

Moment dramatik, shoferi i kamionit përplas një veturë të vogël (Video)

Autori: Gazeta inFokus 10:34 | 12 May 2017
Ky është një moment mjaft dramatik kur një kamion përplas një veturë të vogël Toyota

Në momentin kur të dy mjetet po ktheheshin në anën e majtë në kryqëzim kishte ndodhur aksidenti.

Shoferi i kamionit nuk e vuri re makinën e vogël duke e përplasur dhe e tërhequr zvarrë këtë të fundit për disa metra.

Ngjarja ka ndodhur në Megna Park të Anglisë.

Etiketa:
Klinika Zhan Mitrev i kërkon Prokurorisë sqarime, e dorëzon një kallëzim penal

Të tjera