Lajme

Molliqaj pas vendimit të LDK-së Presidentin: Do të mbajnë përgjegjësi për pasojat që do sjellë ky koncentrim pushteti

Autori: Gazeta inFokus 17:31 | 30 March 2021

Pas vendimit të Lidhjes Demokratike të Kosovës për të qëndruar në sallë kur votohet Presidenti i vendit, ka reaguar kryetari i PSD-së, Dardan Molliqaj, raporton Gazeta Blic.

Molliqaj në shkrimin e tij thotë se LDK-ja paska vendosur të gjithë në rrsht për Vjosa Osmanin Presidente.Tutje Molliqaj shkruaj se LDK-ja do të jetë përgjegjëse për pasojat që do të prodhojë ky koncentrim pushteti

Lumiri “krejt dhe drejt “

LDK paska vendosur, të gjithë në rresht për Vjosa Osmanin presidente. Kjo na qenka tradita e…

Posted by Dardan Molliqaj on Tuesday, March 30, 2021

Të tjera