Rozë

Moderatorja ‘ndizet’ në sy të të gjithëve, i prek gjoksin Roza Latit (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 20:10 | 11 May 2017

Ato janë dy moteratoret më tërheqëse por dhe shumë mikesha me njëra-tjetrën.

Bëhet fjalë për  Fatma Methasanin dhe Roza Latin. Bukuroshet kanë tërhequr vëmendjen me këto skena provokuese gjatë një eventi të organizuar mbrëmë në kryeqytet.

Roza Lati nuke ka mbajtur sekret për askënd faktin se ka rritur numrine  gjoksit të saj. Por shumë kurjoze për të provuar ndjesinë e një gjoksi me silikon ëhsët treguar Fatma.

Ajo ka prekur ‘gjoksin e ri’ të Rozës duke provokuar vetëm të qeshura mes tyre.

Ofertë marramendëse nga Sharr Travel, me 75 euro vizitoni Vlorën, Tiranën e Beratin

Të tjera