Rozë

Mjeku i tha të mos këndoj, por ja çfarë bënë Shkelzen Jetishi-Xeni

Autori: Gazeta inFokus 18:35 | 03 April 2024

“Pas shumë viteve angazhim të pa ndalshëm, dhe pas intervenimit kirurgjik qe kom pas, ne konsultim me mjekun, kam vendosur që këtë vit të pushoj dhe te anuloj te gjitha aktivitetet e mija muzikore”, ka shkruar Xeni në një postim në Facebook.

Ylli i hitit “Dhe Parisin me ma fal, me Gjakovën nuk e ndërroj”, ka thënë se gjatë kësaj periudhe do t’i përkushtohet familjes dhe rrethit të ngushtë, ndërsa ka kërkuar mirëkuptimin e publikut.

E, megjithëse mjeku e kishte rekomanduar për pushim, Xeni ka vazhduar të këndoj aty-këtu, duke treguar që pa muzikë nuk e bënë, shkruan “Kosovarja”.

-Advertisement-

Pare dhe pasion, apo jo?

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera