Lajme

Mjegulla “pushton” Tiranën, anulohen disa fluturime në Rinas

Autori: Gazeta inFokus 22:35 | 12 January 2020

Tirana dhe zona përreth mbrëmjen e kësaj të diele (12 janar) janë gjendur nën  pushtetin e një mjegulle të dendur.

Si pasojë ka pasur vështirësi në qarkullimin e automjeteve, por edhe linjave ajrore.

Raportohet se në aeroportin  Rinasit janë anuluar disa fluturime, të parashikuara për mbrëmjen e  sotme.

Të tjera