Rozë

“Miu i preku ushqimet” – Santiana rrëfen sekretet e Big Brother VIP Kosova pas daljes

Autori: Gazeta inFokus 18:35 | 13 February 2024

Santiana zbuloi disa nga sekretet e përditshmërisë në shtëpinë më të famshme në Kosovë, duke dhënë një pasqyrë të re të jetesës atje.

Ajo zbuloi gjithashtu një incident të pazakontë që ndodhi gjatë qëndrimit të saj në BBVK, i cili nuk ishte treguar më parë nga produksioni.

-Advertisement-

Santiana tregoi se si një mi i vogël kishte hyrë në shtëpi dhe kishte prekur shumë nga ushqimet, duke krijuar një situatë stresi për banorët. Ky informacion ishte mbajtur fshehur dhe nuk ishte trajtuar hapur në spektakël, duke i lënë banorët të përballen me papriturinë pa mbështetje ekstreme.

Maloku përndryshe arriti deri në gjysmëfinale të këtij spektakli, i cili në edicionin e dytë u fitua nga ish-futbollisti Lumbardh Salihu.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKS-ja kërkon nga Institucionet që sigurimi për bujqit të bëhët obligativ

Të tjera