Sport

Minuta e 25’ në ‘Fadil Vokrri’, ja çfarë po ndodhë në takimin mes Kosovës U21 dhe Çekisë U21

Autori: Gazeta inFokus 19:24 | 07 October 2021

Kombëtarja e Kosovës U21 dhe ajo e Çekisë U21 po luajnë aktualisht në kuadër të Kampionatit Evropian ‘Euro 2023’, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, kur kanë kaluar 25’ minuta lojë rezultati mbetet ai i fillimit 0-0.

Deri në këto momente të dy kombëtaret po tregohen shumë të kujdesshme në fazën e mbrojtjes, duke mos lejuar njëra tjetrën që ta rrezikojnë portën./Gazeta inFokus/

Të tjera