Sport

Milani me shumë mungesa para përballjes me Borussia Dortmundin

Autori: Gazeta inFokus 08:34 | 02 October 2023

Milani ka marrë një tjetër goditje të rëndë për planet e Stefano Piolit para sfidës ndaj Borusia Dortmund në Ligën e Kampioneve.

Kuqezinjtë kanë humbur shërbimet e mesfushorit anglez Ruben Loftus-Cheek, një nga titullarët e paprekshëm në këtë start të sezonit.

Ai kishte qenë një nga pikat kyç për trajnerin e Milanit në këto javë të para të sezonit, por që në minutën e 29-të të ndeshjes ndaj Lazios, kur ai braktisi i dëshpëruar fushën e lojës, u kuptua që Pioli duhej të fillonte të mendonte për në zëvendësues.

-Advertisement-

Kuqezinjtë kanë humbur shërbimet e mesfushorit anglez Ruben Loftus-Cheek, një nga titullarët e paprekshëm në këtë start të sezonit.

Ai kishte qenë një nga pikat kyç për trajnerin e Milanit në këto javë të para të sezonit, por që në minutën e 29-të të ndeshjes ndaj Lazios, kur ai braktisi i dëshpëruar fushën e lojës, u kuptua që Pioli duhej të fillonte të mendonte për në zëvendësues.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
TRAJTIMI I VENAVE VARIKOZE ME LASERIN ENDOVENOZ

Të tjera