Sport

Mia Khalifa ‘turpëron’ basketbollistin e famshëm nga NBA (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 11:40 | 16 May 2017
Ish aktorja e filmave pornografik, Mia Khalifa është tallur me basketbollistin e Boston Celtics, Isaiah Thomas.
Në një postim në Twitter ajo ka shkruar: “Hej, Isaiah Thomas, do të lejoj të ma prek gjoksin, nëse mund t’i arrish”. Thomas është trupshkurtër dhe luan si plejmejker.

 

Etiketa:
Ofertë marramendëse nga Sharr Travel, me 75 euro vizitoni Vlorën, Tiranën e Beratin

Të tjera