Rozë

“M’i bëj të fala babit”, Artanit i vdes personi i zemrës

Autori: Gazeta inFokus 14:01 | 12 February 2024

Artan Thaqi ka dhënë lajmin e hidhur.

Me anë të një fotografie në “Instastory” tregoi që ka ndërruar jetë halla e tij.

Duke bërë një shkrim prekës ai shkroi:

“Qofsh banore e xhenetit Hallë. M’i boj të fala babit e pushoni si dy engjuj” shkroi ai.

-Advertisement-

Ngushëllime./Indeksonline/

No description available.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Intervistë: Dr. Gorazd Konjanovski – Klinika Zhan Mitrev ka luajtur një rol kyç në vendosjen e themeleve në kardiokirurgji dhe…

Të tjera