Rozë

Merr fund dilema, Lorenci pranon lidhjen me Keisin

Autori: Gazeta inFokus 23:47 | 25 March 2023

Një lidhje para hyrjes në Big Brother mes Keisit dhe Lorencit është aluduar shumë.

Gjatë mbrëmjes së sotme, ka qenë Lorenci ai që ka pranuar se kanë patur një lidhje bashkë.

Ai tha se kanë qenë të lidhur dhe janë ndarë me mirëkuotim, ndërsa për arsyet tha se nuk do t’i zbulojë.

Në fund theksoi se tha se ai i ka mbyllur gjërat 100% me të./Gazeta Express

Rëndësia e shkathtësive kompjuterike për studime

Të tjera