Sport

Meçi ku Joshua kishte vazhduar përleshjen edhe pas përfundimit të raundit (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 10:24 | 01 May 2017
Meçi ndërmjet Anthony Joshuas dhe Dillian Whyte në vitin 2016, është ende një ndër më të përfolurit.

Përkundër sinjalizimit për përfundimin e raundit, dy boksierët kanë vazhduar me goditje drejt njëri-tjetrit.

Pastaj, ekipet e Joshuas dhe Whyte janë futur në ring, duke shkaktuar një kaos të madh, përcjellë “Lajmi.net”.

Gjithsesi, meçi kishte vazhduar, të cilin Joshua e kishte fituar me nokaut.

Momentin e incidentit mund ta shihni prej minutës 7. 

 

Mitrev me letër drejtuar Komitetit të Helsinkit: Ka një sulm të organizuar kundër meje

Të tjera