Rozë

Me të pasmet e ngritura dhe…/Jennifer Lopz shkëlqen në premierën e filmit të ri (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 10:30 | 25 October 2019

Mbrëmjen e të martës, në premierën e filmit të fundit “Marry me”, Jennifer Lopez u shfaq vezulluese, me një fustan ngjyrë argjendi që tregonte më së miri format perfekte.

Me taka të larta dhe gjithmonë në humor, Lopez bëri për vete fansat e shumtë që ishin mbledhur rreth tapetit të kuq.

Filmi i fundit i JLo bazohet në një novelë komike të Bobby Crosby, ku një yll i dëshpëruar i muzikës pop sheh një adhurues me një tabelë në dorë ku shkruhet “Martohu me mua” dhe vendos të pranojë ofertën, pasi i fejuari e braktis në altar.

-Advertisement-

NEW YORK, NY – SEPTEMBER 09: Jennifer Lopez performs onstage at Fashion Rocks 2014 presented by Three Lions Entertainment at Barclays Center of Brooklyn on September 9, 2014 in New York City. (Photo by Kevin Mazur/Getty Images for Three Lions Entertainment)

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Coffee Show B2B në Zagreb nga Devolli Corporation

Të tjera