Sport

Me rezultate befasuese mbyllen pjesët e para në dy takimet e Superligës së Kosovës

Autori: Gazeta inFokus 16:47 | 16 September 2021

Kanë përfunduar pjesët e para në dy takimet e elitës së futbollit kosovar që po zhvillohen në kuadër të xhiros së katërt, shkruan Gazeta inFokus.

Pas 45 minutave të parë, Prishtina dhe Gjilani po luajnë me rezultat të barabartë 0-0 në stadiumin ‘Fadil Vokrri’.

Me shifrat 0-0 kanë shkruar në pushim edhe Ulpiana me Drenicën, në sfidën që po zhvillohet në stadiumin e qytetit në Suharekë.

Rezultatet pas pjesëve të para:

Prishtina 0-0 Gjilani

Ulpiana 0-0 Drenica

Gazeta inFokus do t’ju mbajë të informuar në kohë reale për çdo ndryshim rezultati gjatë pjesëve të dyta në këto dy ndeshje./Gazeta inFokus/

Të tjera