Sport

Me rezultat të pabesueshëm mbyllet pjesa e parë e takimit mes Belgjikës dhe Kosovës

Autori: Gazeta inFokus 20:47 | 21 October 2021

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes kombëtares së Belgjikës dhe asaj të Kosovës në konkurrencën e femrave, shkruan Gazeta inFokus.

45 minutat e parë janë mbyllur me rezultat 5-0 në favor të belgeve.

Kjo përballje po luhet në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror “Australia&Zelanda e Re”./Gazeta inFokus/

Të tjera