Rozë

Me në fund zbulohet kush e shoqëroi Nora Istrefin gjatë pushimeve në Spanjë

Autori: Gazeta inFokus 18:23 | 03 April 2024

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj, shkruan ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

-Advertisement-

Se fundmi Nora ka qenë për vizitë në Spanjë. Atje ajo është shoqëruar me dy shoqet e saj.

Nga fotografitë e postuara, Nora duket se e ka shijuar në maksimum udhëtimin në Spanjë.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera