Sport

Me këtë rezultat përfundon pjesa e parë e takimit mes Kosovës U21 dhe Çekisë U21

Autori: Gazeta inFokus 19:46 | 07 October 2021

Ka përfunduar pjesa e parë e takimit mes Kosovës U21 dhe Çekisë U21, që po luhet në kuadër të Kampionatit Evropian ‘Euro 2023’, shkruan Gazeta inFokus.

Në duelin që po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, kombëtarja e Çekisë është duke fituar pas 45 minutave të parë me rezultat minimal 1-0.

Golin për kombëtaren çeke e ka realizuar Adam Gabriel në minutën e 38’ të ndeshjes.

Gazeta inFokus do t’ju mbajë të informuar në kohë reale për çdo ndryshim rezultati edhe gjatë pjesës së dytë të këtij ballafaqimi./Gazeta inFokus/

 

Etiketa:

Të tjera