Sport

Me këtë rezultat përfundon pjesa e parë e ndeshjes mes Dritës dhe Gjilanit

Autori: Gazeta inFokus 15:45 | 26 September 2021

Ka përfunduar pjesa e parë e derbit ndërmjet Dritës dhe Gjilanit, që po luhet në kuadër të xhiros së gjashtë në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, pas 45 minutave të parë rezultati mbetet ai i fillimit 0-0.

Të dy skuadrat po tregohen shumë të kujdesshme në fazën e mbrojtjes, duke mos i lejuar shumë hapësira njëra tjetrës.

Gazeta inFokus do t’ju mbajë të informuar në kohë reale për çdo ndryshim rezultati nga kjo përballje edhe gjatë pjesës së dytë./Gazeta inFokus/

Të tjera