Sport

Me këtë rezultat përfundon pjesa e parë e ndeshjes mes Drenicës dhe Dukagjinit

Autori: Gazeta inFokus 13:52 | 24 October 2021

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Drenicës dhe Dukagjinit, që  po luhet në kuadër të xhiros së 11-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Bajram Aliu’ në Skenderaj, pas 45 minutave të parë skuadra e Drenicës është duke fituar me rezultat 1-0, me golin e realiuzar nga Denisson në minutën e 36’.

Dukagjini po luan me një lojtar me pak në fushë prej minutës së 35’, pasi Ilir Syla u ndeshkua me karton të kuq.

Gazeta inFokus do t’ju mbajë të informuar në kohë reale për cdo ndryshim rezultati edhe gjatë pjesës së dytë./Gazeta inFokus/

Të tjera