Sport

Me këtë rezultat përfundon pjesa e parë e ndeshjes mes Barcelonës dhe Real Madridit

Autori: Gazeta inFokus 17:03 | 24 October 2021

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Barcelonës dhe Real Madridit, që po luhet në kuadër të xhiros së 10-të në elitën e futbollit spanjoll, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Camp Nou’, skuadra e Real Madridit është duke fituar me rezultat minimal 1-0 pas 45 minutave të parë.

Golin për ‘Los Blancos’ e ka realizuar David Alaba, i cili shënoi një supergol në minutën e 32’ të ndeshjes./Gazeta inFokus/

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Po, Po 31 Vetura Dacia Logan shpërblim për konsumator nga ETC

Të tjera