Sport

Me këtë rezultat mbyllen 45 minutat e parë në takimin ndërmjet Ballkanit dhe Prishtinës  

Autori: Gazeta inFokus 14:19 | 24 October 2021

Është mbyllur pjesa e parë e ndeshjes mes Ballkanit dhe Prishtinës, që po luhet në kuadër të xhiros së 11-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin e qytetit në Suharekë, 45 minutat e parë kanë përfunduar me rezultat të barabartë 0-0.

Skuadra e Prishtinës nga minuta e 30’ po luan me 10-të lojtarë në fushë.

Kjo pasi Mankenda është përjashtuar nga loja me karton të kuq, pas dy të verdhëve.

Gazeta inFokus do t’ju mbajë të informuar në kohë reale për çdo ndryshim rezultati edhe gjatë pjesës së dytë nga kjo përballje./Gazeta inFokus/

Të tjera