Lajme

Mbi 2 mijë gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 10:44 | 28 May 2024

2 mijë e 96 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Gjatë kësaj periudhe ka ndodhur një aksident me fatalitet, 16 me të lënduar dhe 40 me dëme materiale.

Në 24 orëshin e fundit janë arrestuar 23 persona dhe 16 janë dërguar në mbajtje.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Për Festën e Bajramit, ZBRITJE deri n’KUPË t’QIELLIT!

Të tjera