Sport

Man Utd-Chelsea, formacionet zyrtare

Autori: Gazeta inFokus 20:17 | 25 May 2023

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Manchester Unitedit dhe Chelseat, ndeshje e mbetur nga java e 32-të në Premierligë.

Manchester Unitedit i nevojitet vetëm një barazim për ta siguruar pjesëmarrjen në Ligën e Kampionëve edicionin e ardhshëm.

Në anën tjetër, Chelsea është në pozitën e 12-të, pa ndonjë objektiv për të arritur.

Formacionet zyrtare:

Rritje e frikshme e kërkesave për kompensim të dëmeve të lehta

Të tjera