Fun & Video

Makina hedh në tokë shoferin dhe rrokulliset poshtë kodrës

Autori: Gazeta inFokus 11:05 | 27 July 2020

Një aksident i frikshëm por fatmirësisht pa të lënduar. Ngjarja u shënua të shtunën, 11 korrik, afër një liqeni në Davlekanovo të Rusisë.

Shoferi i makinës nuk i kontrolloi si duhet frenat e dorës kur doli nga mjeti i tij ndërsa e manovronte në majën e një kodre.

Drejtuesi i makinës përfundoi në tokë, ndërsa mjeti filloi të rrokulliset me shpejtësi të lartë poshtë kodrës pa shofer para se të godiste disa makina të tjera të parkuara.

Fatmirësisht askush nuk u lëndua nga makina e “arratisur”.

Të tjera