Lajme

LVV sot e mban mbledhjen e Këshillit të Përgjithshëm

Autori: Gazeta inFokus 09:29 | 11 June 2023

Lëvizja Vetëvendosje sot do të mbajë mbledhjen e 51-të të Këshillit të Përgjithshëm.

Në njoftimin e këtij subjekti politik thuhet se mbledhja do të fillojë nga ora 11:00, dhe do të mbahet në sallën e ish-ASK-së te Pallati i Rinisë.

Mediat janë ftuar që ta ndjekin pjesën e parë të kësaj mbledhjeje.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
UNI – Universum International College sërish pjesë e Panairit të Edukimit, vazhdon të ofroj studime me standarde amerikane

Të tjera