Rozë

Luizi zbulon pse e hoqën nga puna dy ditë para se të hynte në BB VIP Albania

Autori: Gazeta inFokus 19:19 | 26 January 2023

Loja e memories ”është sfida e radhës që Vëllai i Madh u dha banorëve të shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Secili prej tyre do të tregonte historinë e jetës dhe gjithashtu duhet të mbajnë mend sa më shumë nga rrëfimet e njëri-tjetrit.

Kur i erdhi momenti Luiz Ejllit, tregoi edhe ngjarjen që i kishte ndodhur pak ditë para se të hynte në “Big Brother VIP2”.

Teksa po fliste, Kristi e pyeti se cila ka qenë puna e fundit që ka bërë dhe këngëtari i njohur tha se ishte te KESH (Korporata Elektroenergjitike Shqiptare).

Ai zbuloj se u shkarkua nga puna dy ditë para se të hynte në shtëpinë e famshme.

Barazo faturën në Meridian Express dhe dhuro për fëmijët SOS Fshatrave

Të tjera