Rozë

“Lugati” futet në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova

Autori: Gazeta inFokus 23:28 | 05 December 2022

Këngëtari kontrovers, Gjon Karrica, i njohur me nofkën skenike si Lugati është banori i radhës që sapo ka hyrë në shtëpinë e bukur të Big Brother VIP Kosova.

Lugati bashkë me karakterin e tij të rrallë dhe i mbushur me histori prej më interesanteve do të jetë pranë jush bashkë me banorët e tjerë të shtëpisë më me nam në trojet shqipfolëse.

Kërci i dëmtuar i kyçeve: Qysh riparohet me metoda bashkëkohore?

Të tjera