Fun & Video

Luajti në kopsht dhe u kthye për të pushuar por bajza filloi të bërtiste, kur nëna i pa dorën u trondit (Video)

Autori: Gazeta inFokus 15:22 | 25 April 2017

Kur prindërit i lënë fëmijët të luajnë në oborret e shtëpisë, frika e parë e tyre është se mos e thyejnë dorën apo këmbën, duke mos i menduar pasojat tjera që mund të ndodhin.

Vogëlushja nga Teksasi, ishte kafshuar nga gjarpri në dorën e saj, duke luajtur në oborr, ndërkaq kur filloi të qante prindërit e saj nuk e dinin se çfarë kishte, shkruan revista Kosovarja.

Kur nëna e saj i pa dorën tërësisht të ënjtur, ajo vërtetë u shokua dhe e dërguan menjëherë në emergjencë.

-Advertisement-

Ata poashtu përmes një videoje tregojnë rastin e vogëlushes së tyre, duke vetëdijesuar edhe shumë prindër që të kenë kujdes se ku po i lënë vogëlushët të luajnë.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera