Sport

Lewandowski nuk ndalet, i shënon përsëri gol Dinamo Kyivit

Autori: Gazeta inFokus 21:33 | 29 September 2021

Bayern Muncheni dhe Dynamo Kyiv po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së dytë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘’Allianz Arena’’, skuadra e Bayernit e ka dyfishuar rezultatin 2-0 në minutën e 27’.

Edhe golin e dytë për ‘Bavarezët’ e ka realizuar Robert Lewnadowski./Gazeta inFokus/

Të tjera