Sport

Lewandowski i shënon gol Dinamo Kyivit

Autori: Gazeta inFokus 21:22 | 29 September 2021

Bayern Muncheni dhe Dynamo Kyiv po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së dytë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘’Allianz Arena’’, skuadra e Bayernit ka kaluar në avantazh në minutën e 12’.

Golin për ‘Bavarezët’ e ka realizuar Robert Lewnadowski./Gazeta inFokus/

Të tjera