Lajme

Lëndohet rëndë pasi godet shtyllën elektrike me motor

Autori: Gazeta inFokus 12:00 | 15 May 2017

Sipas Policisë së Kosovës, një person është lënduar në një aksident trafiku ne magjistralën Prishtinë-Ferizaj

Vozitësi i motoçikletës  si pasojë e mospërshtatjes së shpejtësisë së lëvizjes me kushtet e rrugës ka dalë nga rruga dhe është përplasur në një shtyllë elektrike, transmeton infokusi.com

Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore është dërguar në tretman mjekësor në QKUK-Prishtinë./INFOKUSI

Gazetaria Digjitale – Profesioni i së ardhmës

Të tjera