LAJMI I FUNDIT: Vri*et një grua dhe pla*oset një burrë në Ferizaj

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur sot në Ferizaj, më konkretisht në Qendrën për Punë Sociale, ku një grua ka përfunduar e vrarë ndërsa një burrë i plagosur. Këtë për Gazetën Infokus e ka konfirmuar, zëdhënësi i policisë, Kanun Veseli teksa shtoi se i dyshuari fillimisht është arratisur e pastaj është arrestuar. “Me datën 12.04.2024 … Continue reading LAJMI I FUNDIT: Vri*et një grua dhe pla*oset një burrë në Ferizaj