Lajme

LAJMI I FUNDIT: Tërmeti dridh Tiranën

Autori: Gazeta inFokus 00:08 | 22 April 2024

Një tërmet i vogël është regjistruar rreth orës 22:22 në Tiranë.

Sipas informacioneve të para, tërmeti ka qenë i magnitudës 2.4 të shkallës Rihter, 13 kilometra larg Tiranës dhe në një thellësi prej 16 km.

Nuk ka raportime për dëme.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Vetëm edhe 4 ditë nga Bootcamp me Alan Greenberg, ish-Drejtorin për Edukim në Apple, Apliko Tani

Të tjera