Sport

LAJMI I FUNDIT: Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes mes Belgjikës dhe Kosovës

Autori: Gazeta inFokus 19:29 | 21 October 2021

Kombëtarja e Kosovës në futboll në konkurrencën e femrave sonte do ta luaj ndeshjen e tretë në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror “Australia&Zelanda e Re”, shkruan Gazeta inFokus.

Dardanet janë mysafire të Belgjikës në duelin që nisë nga ora 20:00 dhe zhvillohet në stadiumin “Den Dreef”.

Tashmë gjithçka është gati për këtë takim dhe të dy kombëtaret i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi./Gazeta inFokus/

Etiketa:

Të tjera