Sport

LAJMI I FUNDIT: Ndërpritet ndeshja mes Dritës dhe Gjilanit, kjo është arsyeja

Autori: Gazeta inFokus 16:12 | 26 September 2021

Nuk ka filluar pjesa e dytë e ndeshjes mes Dritës dhe Gjilanit, pasi kryesia e klubit të Gjilanit nuk po i lejon futbollistët të dalin në fushë, shkruan Gazeta inFokus.

Arsyeja e këtij vendimi është siguria në stadium, pasi tifozët e të dy skuadrave kanë pasur një përleshje mes veti gjatë pushimit të pjesës së parë.

45 minutat e parë përfunduan me rezultat të barabartë 0-0./Gazeta inFokus/

Të tjera