Lajme

LAJMI I FUNDIT: Gjuajtje me armë zjarri në Vranjevc, raportohet për të lënduar

Autori: Gazeta inFokus 23:48 | 08 December 2023

Një gjuatje me armë zjarri po raportohet që të ketë ndodhur në Kodrën e Trimave, në Prishtinë, shkruan Gazeta Infokus.

Nga informacionet e para raportohet që një person është lënduar.

Në vendin e ngjarjes ndodhet Policia e Kosovës të cilët janë duke e hetuar rastin.

-Advertisement-

Gazeta Infokus ka kontaktuar me policinë, mirëpo deri në publikimin e këtij artikulli nuk ka ndonjë përgjgjje zyrtare.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
EURO 2024 dhe Serie A, dy ekskluzivitetet absolute të Artmotion këtë vit

Të tjera