Sport

LAJMI I FUNDIT: Arbëria emëron trajnerin e ri

Autori: Gazeta inFokus 21:20 | 16 September 2021

Klubi i Arbërisë dy ditë me parë e shkarkoi shtabin teknik, pas rezultateve të dobëta në këtë fillim edicioni në Ligën e Parë të Kosovës në futboll, shkruan Gazeta inFokus.

Megjithatë nuk ka kaluar shumë kohë dhe klubi nga Lipjani ka emëruar trajnerin e ri. Megzon Visoka që ditën e djeshme u largua nga Ferizaj, ka marr drejtimin e skuadrës së Arbërisë.

Lajmin e ka bërë të ditur klubi i Arbërisë minuta me parë përmes një postimi në faqen zyrtare në facebook.

Më poshtë keni njoftimin e plotë të KF Arbërisë./Gazeta inFokus/

Të tjera