Fokus

LAJMI I FUNDIT: Aksident i rëndë mes tre veturave afër Minimaxit në Prishtinë (PAMJE)

Autori: Gazeta inFokus 22:46 | 02 March 2024

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak minutave afër Minimaxit Prishtinë, shkruan Gazeta Infokus.

Në disa pamje të siguruara nga Infokus shihet se aksidenti ka ndodhur në mes të tri veturave derisa Policia e Kosovës si dhe Emergjenca kanë arritur në vendin e ngjarjes,

Nga informacionet e para dihet për të lëdnduar.

-Advertisement-

Ndërkaq Gazeta Infokus ka kontaktuar me Policinë dhe është në pritje të informacioneve zyrtare./Gazeta Infokus/

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera