Sport

Lajme të mira për Bayern, Mane rikthehet në stërvitje

Autori: Gazeta inFokus 10:45 | 02 February 2023

Lajme të mira për Bayern Munich.

Sadio Mane është rikthyer në stërvitje ditën e mërkurë dhe po punon i veçuar nga grupi për të lënë pas lëndimin e rëndë që mori në nëntorin e kaluar.

Sulmuesi po synon të rikthehet për ndeshjen e Champions League kundër Paris Saint-Germain më 13 shkurt, por ende nuk ka siguri për këtë.

Megjithatë progresi është i dukshëm dhe Nagelsmann beson te ai dhe po e pret me padurim rikthimin e tij.

Etiketa:
Përfshirja në aktivitetet ekstrakurrikulare

Të tjera