Sport

Lajm i keq për Ten Hag, United humbet Martial para finales së FA Cup

Autori: Gazeta inFokus 10:05 | 01 June 2023

Erik ten Hag dhe Manchester United kanë marrë një lajm të keq në prag të finales së FA Cup ndaj Manchester City-t.

Sipas raportimeve të medieve britanke, Anthony Martial do të humbasë finalen e FA Cup.

Sulmuesi ka pësuar një dëmtim në ndeshjen e fundit të United, që e fitoi me rezultatin 2-1 ndaj Fulham-it dhe si pasojë do të mungojë në përballjen e së shtunës.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Përsëri në shkollë me OFERTA shembullore!

Të tjera