Sport

Ky televizion kosovar e transmeton drejtpërdrejt ndeshjen mes Kosovës U21 dhe Çekisë U21

Autori: Gazeta inFokus 17:30 | 07 October 2021

Kombëtarja e Kosovës U21 dhe ajo e Çekisë U21 do të takohen sonte në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian, shkruan Gazeta inFokus.

Përballja mes kosovarëve dhe çekëve nisë nga ora 19:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë.

Kjo ndeshje transmetohet drejtpërdrejt në platformën Artmotion, saktësisht në kanalin Art Sport.

Lajmin e ka bërë të ditur kompania ‘Artmotion’ përmes një postimi në faqen zyrtare në facebook.

Më poshtë keni njoftimin e plotë të kompanisë në fjalë./Gazeta inFokus/

Etiketa:

Të tjera