Rozë

Ky është emri i vërtetë i Juliana Nurës

Autori: Gazeta inFokus 23:28 | 29 January 2023

Ish-miss Kosova dhe Diaspora, Nura është banorja më e përfolur e Big Brother Vip Kosova. Së fundi temë diskutimi është bërë emri i vërtetë i Julianës.

Ajo siç duket e ka ndërruar emrin sepse dikur si modele paraqitej me emrin Xhylije.

35 vjeçarja kishte filluar të merrej me modeling shumë herët dhe emrin duket se e ka ndërruar për arsye se ka jetuar jashtë vendit. Një gjë të tillë e kanë bërë shumë yje me prejardhje shqiptare.

Ndryshe, për ta fituar çmimin prej 200 mijë eurosh, Nura u fut në BBVK si trajnere fitnesi.

Agon Gashi në mesin e 100 Liderëve të Rinj Global: Përzgjedhet në gjeneratën e vitit 2023 nga Forumin Ekonomik Botëror…

Të tjera