Rozë

Ky është banori që u penalizua nga zarfi i zi në shtëpi

Autori: Gazeta inFokus 22:43 | 24 January 2023

Një zarf i zi ka mbërritur mbrëmjen e sotme në “Big Brother Vip” dhe menjëherë banorët kanë nisur diskutimet se për çfarë bëhet fjalë.

Derisa, gjatë Prime u bë e ditur se zarfi është për Xhonatanin i cili ka dhënë informacione nga jashtë.

Nga sonte ai do të jetë i nominuar.

Të tjera