Rozë

Ky është banori i eliminuar sonte në BBVK

Autori: Gazeta inFokus 23:41 | 06 February 2023

Tre me pak të votuarit që shkuan në televotim si të nominuar janë: Vivien, Atdheu, dhe Dafina.

Bnaori i votuar që u eliminua sonte në BBVK është: Atdheu

Derisa Vellai i Madh i ka dënuar dy banoret tjerë, qe do te jene ne televotim edhe prime qe vije.

Albi Mall Superliga rikthehet me betejat për Evropë dhe mbijetesë

Të tjera