Fun & Video

Ky çiklist shokoi të gjithë pasi bëri këtë (Video)

Autori: Gazeta inFokus 14:58 | 13 May 2017
Ciklizmi është një nga sportet me më shumë adrenalinë. Kërkon lëvizje të mëdha të muskujve të sipërm dhe të poshtëm.

Gjithashtu është me të vërtetë kënaqësi për të parë çiklistët duke treguar aftësitë e tyre të mahnitshme, transmeton lajmi.net

Për të ngasur një biçikletë në mënyrë të përkryer, dukesh një superhero. Ky çiklist ka gjetur një mënyrë të veçantë për t’i mundur kundërshtarët e tyre.

Fillimisht, ishpejtësia ishte graduale, derisa përfundimisht biçikleta rriti ritmin dhe ishte në gjendje që të lëvizë para të gjithëve.

Ai ka arritur të manovrojë, duke treguar kështu sa mahnitës mund të jetë çiklizmi.

Etiketa:
Barazo faturën në Meridian Express dhe dhuro për fëmijët SOS Fshatrave

Të tjera