Lajme

Kurti nesër pret në takim nënsekretaren e DASh-it

Autori: Gazeta inFokus 17:59 | 18 May 2024

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti nesër do të pret në takim, nënsekretaren e Departamentit të Shtetit për diplomaci publike dhe çështje publike, Elizabeth M. Allen.

Kështu ka lajmëruar zyra e kryeministrit.

“Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, pret në takim Nënsekretaren e Departamentit të Shtetit për diplomaci publike dhe çështje publike, Elizabeth M. Allen”, thuhet në njoftim.

-Advertisement-

Ndërkaq mediat mund të marrin pamje vetëm nga oborri i qeverisë.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Fito 50 € për dyshekun e vjetër dhe merr dyshkeun e ri Cloud për vetëm 549 €

Të tjera