Sport

Kryetari i klubit të Llapit publikon pamje fantastike të fushës së stadiumit ‘Zahir Pajaziti’

Autori: Gazeta inFokus 22:05 | 23 September 2021

Kryetari i klubit të Llapit, Beqir Batatina, ka publikuar pamje fantastike të fushës së stadiumit ‘Zahir Pajaziti’ në Podujevë, shkruan Gazeta inFokus.

Fusha ku skuadra e Llapit i zhvillon ndeshjet si vendas është ndërruar nga bari artificial në bari natyral.

Kjo fushë akoma është duke u punuar dhe për këtë arsye klubi i Llapi takimet si vendas po i luan në Merdarë.

-Advertisement-

Me poshtë keni postimin e Beqir Batatinas në facebook./Gazeta inFokus/

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera