Rozë

Krah Gigi Hadid në pasarelë, modelja shqiptare: Rashë 8 kilogramë, rrija 2-3 ditë pa ngrënë (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 08:15 | 29 September 2022

“Miss Kosova 2020”, Blerta Veseli, ishte një ditë më parë e ftuar në emisionin “Ftesë në 5” në Top Channel.

Gjatë bisedës në lidhje “Skype”, Blerta foli për pjesëmarrjen e saj në Java e Modës në York, që u mbajt pak ditë më parë. Ajo tregoi se iu desh të “sakrifikonte” për të qenë në super formë.

“Kishte ditë që s’ haja. Rrija 2-3 ditë pa ngrënë vetëm ujë dhe ndonjë sallatë të vogël. Në këtë video që po shihni kam rënë 7-8 kg”, tregoi Veseli.

Sa i përket lajmeve të lidhjeve dhe ndarjeve me emra të njohur të showbiz-it shqiptar, Blerta tha se kanë qenë thjesht miqësi. Ajo pohoi se për momentin është në kërkim të gjetjes së partnerit ideal, shqiptar ose te huaj.

Etiketa:

Të tjera